Idea

#zdrowadupa

To największy komplement, jaki możesz ode mnie usłyszeć, dziewczyno/kobieto. „Zdrowa dupa” to kwintesencja wszystkiego, co chcę tutaj promować.

„Zdrowa dupa” lubi zjeść i wie, że „zdrowe” to bardzo szerokie pojęcie. Je zdrowo dla ciała, ale i dla psychiki. Je świadomie, czasem kurczaka z ryżem, czasem falafele, od czasu do czasu rosół na weselu, ale i ciasto u babci na imieninach. Je bez wyrzutów sumienia i nie „odkręca” zjedzonych nadprogramowo kalorii na orbitreku.

Marta Okuniewska

„Zdrowa dupa” robi konkretne treningi. Nieważne, czy to zumba, czy to nordic walking, rzucanie ciężarami na crossficie czy typowa siłownia. Idąc na trening nie zapomina się spocić i ma w swojej zdrowej dupie to, jaki kolor ma jej buzia po zejściu z sali. Nie zmusza się do niczego, bo po prostu robi to, bo lubi, bo chce być DOBRA, wcale nie najlepsza. Jak nie chce, jest zmęczona, lub ma inne priorytety, po prostu wrzuca na luz.

„Zdrowa dupa” wygląda zdrowo. Dba o siebie, ale nie mówię tu o makijażu (który każda z nas kocha!), ani o fancy ciuchach. Patrzysz na nią i widzisz ENERGIĘ, chęć do życia, uśmiech, błysk w oku. Dopiero potem jędrny tyłek. Nie ma określonej wagi ani % tkanki tłuszczowej. Jest SPRAWNA i to czyni ją atrakcyjną. ŻYJE. I to widać!

„Zdrowa dupa” ma swoje zdanie i nie boi się go bronić. Zna swoją wartość. Robi to, co sama uważa za słuszne i nie da sobie niczego narzucić. Robi to, co chce i nie potrzebuje motywacji z zewnątrz.

Wiecie, czemu „zdrowa dupa” fajnie ćwiczy i dobrze je? Bo chce. Bo to ONA chce. I dlatego nie potrzebuje motywacji z zewnątrz. Nie potrzeba jej haseł motywacyjnych.

Jest wielu trenerów o poglądach odmiennych ode mnie i nie narzucam nikomu swojego 🙂 To mój sposób na bycie „fit”! Chcę pokazać, że świat sportu nie jest systemem zero  jedynkowym… oraz, że wysportowanej dziewczynie wypada czasem zjeść batona i bez wyrzutów sumienia pójść na trening 😉

Wchodzisz w to? 🙂

Marta